Via de site :
www.hypnosebijbuikpijn.nl kan de thuisbehandeling worden aangeschaft

Voor therapeuten voor volwassenen bij u in de regio kunt u informeren bij de NVVH Nederlandse Vereniging Voor Hypnose of NBVH Nederlandse Beroepsvereniging van Hypnotherapeuten.

Op de site www.pds-therapeuten.nl kunt u therapeuten vinden die gespecialiseerd zijn in het werken met mensen met PDS (prikkelbare darm syndroom).

Friesland

Drachten

  •  Oosterwoud; Psychologenpraktijk M. Oosterwoud Korenmolen 129, 9203 VB Drachten 050-5410313 afspraak@psychologenpraktijk-oosterwoud.nl www.psychologenpraktijk-oosterwoud.nl
  • Aline de Boer; GZ-psycholoog/Kinder en jeugdpsycholoog NIP, Ziekenhuis Nij Smellinghe, Compagnonsplein 1, 9202 NN Drachten, 0512-588355, aw.boer@nijsmellinghe.nl

Heerenveen

  • Petra Leistra, GZ-psycholoog/ Kinder- en jeugdpsycholoog NIP, Afdeling Medische Psychologie, ziekenhuis Tjongerschans,Thialfweg 44, 8440 MA  Heerenveen,Verwijzing via de kinderarts Secretariaat 0513-685215 of
    medischepsychologie@tjongerschans.nl

Leeuwarden

  • Brita de Jong- van Kampen,Kinderarts,Medisch Centrum Leeuwarden,bereikbaar via de poli :058-2863386

Sneek

  • Grietje van Netten, Hypnotherapeut, Smidsstraat 5 – 45e, 8601 WB Sneek, 06 – 30 08 2186, info@tsjeenz.nl, www.tsjeenz.nl

Workum 

  • Annemieke Visser, GZ-Psycholoog/ Kinder-& Jeugdpsycholoog 0514-521179 aghvisser@gmail.com

Groningen

Groningen

  • Elroly Groeneveld,kinderverpleegkundige en therapeut medische hypnose en Focus taal,
    # UMCG Groningen,e.m.groeneveld@umcg.nl,06-82678007
    # Hypnoord, Medische Hypnose Noord,Loppersum,www.hypnoord.nl,info@hypnoord.nl,06-82678007
  • Elvira Hensema, Psychotherapeut K&J, Ommelander Ziekenhuis Groningen, Medische Psychologie,
    website : https://www.ommelanderziekenhuis.nl,088 – 066 1000,Verwijzing alleen mogelijk via medisch specialist Ommelander Ziekenhuis Groningen
  • Ingrid I.C.Wymenga, kinderarts, Martini Ziekenhuis Groningen secretariaatpolikindergeneeskunde@mzh.nl www.martiniziekenhuis 050-5246900

Drenthe

Assen

  • Klaas Molenkamp, psycholoog, KJP Accare Javastraat 10, Assen k.molenkamp@accare.nl 0592-379300
  • Gieneke B.C. Gonera-de Jong, Kinderarts-MDL, Wilhelmina Kinderziekenhuis, Gieneke.Gonera@wza.nl, www.za.nl, 0592-325231

Ubbena

  • Alida Goosen, Medisch Hypnotherapeut, Asserstraat 118, 9492TB Ubbena, www.HypnoseWerk.nl, contact@hypnosewerk.nl, 0638283830.
  • Martin Craanen, Medisch Hypnotherapeut, tandarts, Asserstraat 118, 9492TB Ubbena, www.HypnoseWerk.nl, contact@hypnosewerk.nl, 0628774203.

Zuidwolde

  • Regina Westerink, NVO Orthopedagoog Generalist, Praktijk Vizier,Noorder Esweg 22,7921 CX Zuidwolde 06-29357222,info@praktijkvizier.nl ,www.praktijkvizier.nl

Overijssel

Almelo

  • Desiree Guitsink, Psychologisch medewerker De Ara 51, 7609 AK Almelo 0546-807991 of 06-21312629 d.guitsink@zgt.nl Ziekenhuisgroep Twente www.zgt.nl

Basse (bij Steenwijk)

  • Trea Zeefat,Kind- en Jeugdtherapeut,Basserweg 3,8342 TD Basse,06-10752848,trea@xs4all.nl,www.trea.eu

Deventer

  • Fanny Stempher, Gz-psycholoog, f.stempher@charoela.nl,Psychologenpraktijk Charoëla,Bremstraat 10, 7244bl, Barchem,06-42970846,
    www.charoela.nl

Eefde

  • Ferry Karmelk,Kinder en jeugdpsychiater, Intermetzo/Pluryn,www.intermetzo.nl,fkarmelk1@intermetzo.nl

Enschede

  • Wendy Rumnit-Teunissen, Urotherapeut en hypnotherapeut medische hypnose op de kinderpolikliniek. Medisch Spectrum Twente. W.Rumnit-Teunissen@mst.nl.Verwijzing via secretariaat van de kinderarts,053-4872310
  • Hanneke Heinen, Pedagogisch medewerker, medisch spectrum Twente h.heinen-wilens@mst.nl Verwijzing via de kinderarts Secretariaat 053-4872830
  • Anneke Smeets- Schouten, Kinder- en jeugdpsycholoog, Medisch spectrum Twente Verwijzing via de kinderarts Secretariaat 053-4872830

Haaksbergen

  • Elja van den Berg, Wiedenbroeksingel4,7481BTHaaksbergen,0621400992,www.MedischHypnoseCentrum.nl,
    info@medischhypnosecentrum.nl

Oldenzaal

  • Ferry Karmelk,Kinder en jeugdpsychiater,GGZON: www.GGZON.nl, f.karmelk@ggzon.nl

Winterswijk

  • Marijn Waanders, Orthopedagoog-Generalist, Streekziekenhuis Koningin Beatrix en Slingeland ziekenhuis,         054354 43 50, m.waanders@skbwinterswijk.nl, verwijzingen via de kinderarts

Zwolle

  • Els Westdijk, Pedagogisch medewerker Isala Kliniek e.w.westdijk@isala.nl Verwijzing via de kinderarts 038424 50 50
  • Gerda Berends, Pedagogisch medewerker Isala Kliniek g.g.berends@isala.nl Verwijzing via de kinderarts 038424 50 50

Gelderland

Apeldoorn

  • Maaike A. van Haren, kindertherapeut Polikliniek (kinder) Pyschiatrie Apeldoorn M.van.haren@psyxray.nl of info@psyxray.nl, www.psyxray.nl, 055-5225904
  • Arlet Hoogeslag, Orthopedagoog, Gelre ziekenhuis locatie Apeldoorn, a.hoogeslag@gelre.nl , www.gelreziekenhuizen.nl , 0555818181
  • Meta Oldenziel, Klinisch Psycholoog, Gelre Ziekenhuis, Postbus 9014 7300 DS Apeldoorn, 055 5818441/ 055 5811808, m.oldenziel@gelre.nl, www.gelreziekenhuizen.nl
  • Marga Jonkman, Kinder en jeugdpsycholoog NIP, Eglantierlaan 3, 7329AN Apeldoorn m.jonkman@hetnet.nl, www.jeugdpsycholoogapeldoorn.nl, 0622183947

Beesd

  • Clemy Brenneker, hypnotherapeut, Hypnotherapie Beesd,Pastoor J.van Hovestraat 28
    4153XV Beesd,www.hypnotherapierivierenland.nl,hypnotherapiebeesd@gmail.com, 0345-681695

Arnhem

  • Joukje Bartelet,GZ- psycholoog Ziekenhuis Rijnstate, locatie Zevenaar en Arnhem,0880059544 of 0880057761,jbartelet@rijnstate.nl,www.rijnstate.nl, op verwijzing van (kinder-)artsen van ziekenhuis Rijnstate,tevens voor kortdurende behandeling bij somatisch onvoldoende verklaarde lichamelijke klachten ook op verwijzing van de huisarts via Zorgdomein.
  • Femmy Dapper,GZ-psycholoog Ziekenhuis Rijnstate, locatie Arnhem,0880057761,fdapper@rijnstate.nl,www.rijnstate.nl,op verwijzing van (kinder-)artsen van ziekenhuis Rijnstate,tevens voor kortdurende behandeling bij somatisch onvoldoende verklaarde lichamelijke klachten ook op verwijzing van de huisarts via Zorgdomein.
  • Marion de Richemont,Klinisch psycholoog,Ziekenhuis Rijnstate,0880057761,Dinsdag werkzaam in Arnhem; woensdag werkzaam in Zevenaar,mderichemont@rijnstate.nl,www.rijnstate.nl
  • Els Tijkorte, (hypno)therapeut, kinderen en volwassenen,www.praktijkderodebeuk.nl, 06-26632223, elstijkorte@yahoo.com, Praktijk de rode beuk,Velperweg 157, 6824 MB  Arnhem

Culemborg

  • Berna Snoek, Hypnotherapeut, Golberdingerdijk 35, 4105 LB Culemborg, 0345-532533, www.praktijkbernasnoek.nl

Nijmegen

  • Margot Ladan,Plataanstraat 1,6573 XP Beek Ubbergen (bij Nijmegen),0243606702,mail@margotladan.nlwww.hypnotherapiePDS.nl
  • Dr. Anja Vinck, GZ-psycholoog Radboud universitair medisch centrum Afdeling Medische Psychologie, sectie K&J Postbus 9101, 6500 HB Nijmegen anja.vinck@radboudumc.nl T 024-3610967 (secr), 024-3614197 (direct)
  • Nicole Boerboom, Klinisch psycholoog, Canisius-Wilhelmina Ziekenhuis Nijmegen, 024-3789644,
    n.boerboom@cwz.nl

Tiel

  • Karin Verschuur, Gz-psycholoog, Ziekenhuis Rivierenland,  karin.verschuur@zrt.nl

Winterswijk

  • Angelica Lankamp,Orthopedagoog-Generalist/GZ Psycholoog, Streekziekenhuis Koningin Beatrix, a.j.f.lankamp@skbwinterswijk.nl, 0543-544350

Zevenaar

  • Karin de Graaff, Kwaliteit in WelZijn De Hazelaar 37, 6903 BB Zevenaar 06 – 14 665 529 info@kwaliteitinwelzijn.nl%u2028 www.kwaliteitinwelzijn.nl
  • Fysiotherapie en Kinderfysiotherapie de Leve/vd Schoot Ingrid van der Schoot, (kinder-)fysiotherapeute, kinderbekkenfysiotherapeute Jaap de Leve, geregistreerd master kinderfysiotherapeut Gezondheidscentrum Lentemorgen,De Hooge Bongert 1A,6903 DA Zevenaar,
    0316-200050/ 0613768090/0642577458, delevevdschoot@gmail.com
  • Marion de Richemont, Klinisch psycholoog, Arnhem Rijnstate ziekenuis Ma,di,do en vrijdag Rijnstate /woensdag Zevenaar 088 – 005 7761 mderichemont@rijnstate.nl www.rijnstate.nl,

Zutphen

  • Dianne Wesselink, orthopedagoog / GZ-psycholoog / kinder- en jeugdpsycholoog NIP Gelreziekenhuizen, locatie Zutphen Den Elterweg 77, 7207 AE Zutphen d.wesselink@gelre.nl www.gelreziekenhuizen.nl 0575-592824

Limburg

Amstenrade

  • Majella Lammers, majellalammers@home.nl, www.majellalammers.nl, 046-4425672

Roermond

  • Dr. Jos.G.M. Hendriksen, klinisch psycholoog, Laurentius ziekenhuis in Roermond, afdeling medische psychologie, Monseigneur Driessenstraat 6, 6043 CV Roermond. Telefoon 0475382222.

Schinnen

  • Majella Lammers majellalammers@home.nl www.majellalammers.nl Amstenrade (gem. Schinnen) 046 4425672

Weert

  • Elke de Ruijter-van Rijsewijk, gz-psycholoog, Sint Jans Gasthuis Weert, afdeling medische psychologie, tel. 0495-572211. Verwijzen via kinderarts.
  • Karin van den Wittenboer, Kinderpraktijk Weert, Boshoverbeek 46, 6006 LP Weert,0495-450315, www.kinderpraktijk-weert.nl

Noord-Brabant

Aalst-Waalre

  • Marjon van Bokhoven, Praktijk voor Kinderhypnotherapie www.marjonvanbokhoven.nl Juliana de Lannoylaan 46, Aalst-Waalre 06-41380707

Breda

  • Christel Peeters-Legius, privé praktijk. Brabantplein 36, 4817 LR Breda 076-5720057 e-mail: Christel.legius@gmail.com of via het Amphia ziekenhuis Breda Cpeeters@amphia.nl 076-5951055

Beugen

  • Linda Kersten, orthopedagoog / GZ-psycholoog, Maasziekenhuis Pantein Beugen l.kersten@pantein.nl www.maasziekenhuispantein.nl 0485-845500 (secretariaat Medische psychologie en Kindergeneeskunde) Verwijzing via de kinderarts.

Cuijk

  • Marianne Gordijn, kinderpsychiater,Kinderpsychiatrisch centrum Rebis, Spinding 13-2, 5431 SN Cuijk. 0485-337033, www.rebis-kpc.nl,  info@rebis-kpc.nl

Den Bosch

  • Heidi van der Wielen,Verpleegkundig Specialist  KinderMDL,Jeroen Bosch Ziekenhuis,Polikliniek Kindergeneeskunde, Henri Dunantstraat 1,5223 GZ  ‘s-Hertogenbosch, 073-5532304, kinderartsen@jbz.nl

Eindhoven

  • Marie Claire Bartelds mcbartelds@planet.nl www.spelenhypnotherapie.nl Aldendriel 40, Eindhoven 06 30 09 84 59
  • Inger Klein integratief therapeut, specialisatie kinderen en jongeren. Aldendriel 40, 5653 PK Eindhoven www.ingerklein.nl 06-42623520 info@ingerklein.nl
  • Myriam Huynen Psychosociale hulpverlening en hypnotherapie-praktijk M. Huynen Kreugelstraat 37, 5616 SE Eindhoven 040-8440024 myriamhuynen@hotmail.com internet: www.hypnotherapeut.org

Heeze

  • Dr. Jos.G.M. Hendriksen, klinisch psycholoog, Eerste psycholoog Gedragswetenschappelijke Dienst Epilepsiecentrum Kempenhaeghe postbus 61, 5590 AB HEEZE. Hendriksenj@kempenhaeghe.nl 040-2279759

Oudenbosch

  • Sabine van der Meer,kinderfysiotherapeut, Praktijk :PMC Halderberge,Bosschendijk 165b,
    4731DD Oudenbosch,0165-313166,www.pmc-halderberge.nl,sabinevandermeer@pmc-halderberge.nl

Tilburg

  • Els Harting, medisch maatschappelijk werkster TweeStedenziekenhuis/Elisabethziekenhuis Tilburg 013-4655655 sein 3456 0649201432
  • Karlijn Kindt, GZ-psycholoog Afdeling Medische Psychologie (013) 539 28 72 K.kindt@elisabeth.nl St. Elisabeth Ziekenhuis www.elisabeth.nl www.liefziekenhuis.nl

Veldhoven

  • Ellen Rijper, GZ-psycholoog/Registerpsycholoog NIP Kinder en Jeugd e.rijper@mmc.nl Máxima Medisch Centrum Afdeling Medische Psychologie VELDHOVEN 040 – 888 9250

Zeeland

Goes

  • Ingrid van der Kuijl,Praktijk voor Integratieve Psychotherapie,Buys Ballotstraat 46,4462 AK  Goes,0615207446,www.darm-hypnotherapie.com,ingridvdkuijl@zeelandnet.nl
  • Behandelcentrum DOK018, Industriestraat 14K nummer 6, 4462 EZ Goes
    Gert Dedel, kinderfysiotherapeut 06 – 41 87 07 34 gdedel@dok018.nl
    Amber de Boon-Smits, kinderfysiotherapeut en 06 – 55 36 10 55 asmits@dok018.nl
    Algemeen emailadres info@dok018.nl, www.dok018.nl

Koudekerke

  • Behandelcentrum DOK018, Duinstraat 4, 4371 AZ Koudekerke
    Gert Dedel, kinderfysiotherapeut 06 – 41 87 07 34 gdedel@dok018.nl
    Amber de Boon-Smits, kinderfysiotherapeut en 06 – 55 36 10 55 asmits@dok018.nl
    Algemeen emailadres info@dok018.nl, www.dok018.nl

Terneuzen

  • Marloes de Vries, GZ-psycholoog, Zorgsaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen, Afdeling Medische psychologie,Terneuzen. Tel 0115-688260, medischepsychologie@zzv.nl, Behandeling alleen mogelijk op verwijzing van een kinderarts verbonden aan Zorgsaam.

Zuid-Holland

Arkel

  • Marian Jansen, Integratieve kindertherapie Folkertsstraat 4C, 4241BE Arkel 0612902639 info@ruimte-kindertherapie.nl www.ruimte-kindertherapie.nl

Den Haag

  • Leonie Dijkhuizen, Hypnotherapeut, info@hypnodenhaag.nl, www.hypnodenhaag.nl, 06-10359525
  • Sander Post van der Linde,praktijk voor Therapie, Coaching enTraining,Malakkastraat 44,2585 SP – Den Haag,070-3504447 of 06-2122853,info@spvdl.nl,www.spvdl.nl

Dordrecht

  • Elles van Paassen,Vissersdijk beneden 70,3319 GW Dordrecht,www.ellesvanpaassen.nl,levenskunst@ellesvanpaassen.nl,0628207200
  • Chantal van Ree, kinder en jeugd psycholoog Yulius GGZ c.c.h.van.ree@asz.nl 010-7519529

Gorinchem

  • José Kuijsters, orthopedagoog, Pedagogisch Buro Compane, Dr. A. Booijstraat 2H, 4245 LB Leerbroek (vlakbij Gorinchem), www.burocompane.nl, info@burocompane.nl, 06-20882982

Gouda

  • Kindertherapie Praktijk Villa Reusachtig, Robin van Leuffen Kinder&Jeugdtherapeut,Nonnenwater 14,2801 VA Gouda,0182-756806,06-14044230, robin@villareusachtig.nl,www.villareusachtig.nl

Hillegom

  • Maria Franzi Föllmi,Praktijk: Athanor,Waardenburg 112, 2181 LM Hillegom,06-36258588,
    info@praktijk-athanor.nl, www.praktijk-athanor.nl

Leiden

  • Sheila Elkerbout, Kinderarts-kinderhypnotherapeut, Kinderhypnosepraktijk FOCUS, Gezondheidscentrum Hebe, Rijnsburgerweg 163, 2334 BP Leiden, 071 5177100, s.elkerbout@inter.nl.net, www.kinderhypnosepraktijkfocus.nl

Oud –Beijerland

  • Trudy van der Jagt, trudy@vanderjagt.nl, www.vanderjagt.nl Riethil 9, 3261 EM Oud-Beijerland 0186 649234

Rotterdam

  • Annemieke Adelmund, Kirazon coaching www.kirazon.nl, info@kirazon.nl ,Paramedisch centrum, Voorburgstraat 14, Rotterdam 06-13571487, 010-4665102
  • Taco Hanselman,Hypno-T,Wilhelminastraat 1E,2661 ET Bergschenhoek,www.hypno-t.nl,taco@hypno-t.nl,06-41799554
  • Bernadette de Mol, Pijnconsulente- physician assistent Anesthesie- Pijngeneeskunde, Sophia kinderziekenhuis, b.demol@erasmusmc.nl 010-7040704 pieper *836325 010-7037428

Vlaardingen

  • Elles van Paassen,Dillenburgsingel 10,3136 EB Vlaardingen,www.ellesvanpaassen.nl,levenskunst@ellesvanpaassen.nl,0628207200

Voorburg

  • Leoniek van der Maarel-Stordiau, Van Arembergelaan 19, 2274 BN Voorburg, 06-21807653,
    info@emoties-enzo.nl, www.emoties-enzo.nl

Voorschoten

  • Agnes Zalme, Johan Willem Frisolaan 21,2252 HC Voorschoten,06-22400100, info@agneszalme.nl, www.agneszalme.nl

Zoetermeer

  • Hans Schrijer, Psycholoog ,www.praktijkschrijer.nl, praktijkschrijer@xs4all.nl, Gezondheidscentrum Oosterheem, Oosterheemplein 231-A, 2721 NC Zoetermeer, 079 3429652

Noord-Holland

Alkmaar

  • Keetje de Boer, kindertherapeut Beatrixlaan 10, 1815JN Alkmaar www.kinder-koffer.nl 0653863722

Amsterdam

  • Mati Bovendeaard,Herenmarkt 26,1013 ED Amsterdam,m.bovendeaard@ziggo.nl,www.bovendeaard-psychotherapie.nl,0653219595
  • Barbara Corsetto,praktijk voor hypnotherapie,Hygiëastraat 8,1076 RM Amsterdam,0683560044,www.hypnotherapie.nu,info@hypnotherapie.nu
  • Carla Frankenhuis, Hypnotherapeut voor volwassenen en kinderen, Psychosociaal verpleegkundige, Prins Hendrikkade 193 C, 1011 TD Amsterdam, 06-51186789 , carla.frankenhuis@xs4all.nl ,www.medischehypnose.nl
  • Saskia Plevier, GZ-psycholoog/orthopedagoog BovenIJ Ziekenhuis Amsterdam-Noord , website : https://www.bovenij.nl/4/Professional-Specialisten/S-Plevier.html,  020-6346206,  Verwijzing alleen mogelijk via kinderarts in BovenIJ Ziekenhuis
  • Charlotte Kuiper, GZ-psycholoog, AMC/Emma Kinderziekenhuis, Meibergdreef 9, 1105 AZ Amsterdam, c.j.kuiper@amc.nl, 020-5661789, Verwijzing alleen mogelijk via kinderarts in AMC/EKZ.
  • Brigitte Heijink, Psycholoog en hypnotherapeut, Rudi Bloemgartensingel 53, 1069 PR Amsterdam, 06-53611709, brigitte@heijink-psycholoog.nl,www.heijink-psycholoog.nl
  • Claire Groenen,De Wittenkade 75,1052 DG Amsterdam-West,06-1479 4883, info@deschatkist.info, www.deschatkist.info
  • Margot IJff, Hypnotherapeut / psychosociaal therapeut, Hypnotherapiepraktijk Amsterdam, www.hypnotherapiepraktijkamsterdam.nl, 06-41496300

Amstelveen

  • Johanna Dekker, Orthopedagoog/gz-psycholoog/hypnotherapeut, Alpen Rondweg 102P, 1186 EA Amstelveen, info@pedati.nl, www.pedati.nl,06-12126453

Bussum

  • Charlotte Kuiper,Bloem Bussum, psychologiepraktijk voor kind en jeugd,Hooftlaan 51,
    1401 EC Bussum,bloembussum@hotmail.com,0641369547

Haarlem

  • Tilly van Dijk, Hypnotherapeut kinderen en volwassenen, Praktijk Vlinderconsult, 06-52 50 24 13, vlinderconsult@hotmail.com, www.vlinderconsult.nl, Marsmanplein 116A  2025 DV Haarlem
  • Nicole Sybrandi Gz-psycholoog/ psychotherapeut. Nuhoff-psychotherapie, Rijksstraatweg 249 in Haarlem. nicole@nuhoff-psychotherapie.nl, 06-11158490. Verwijzing via kinderarts of huisarts. Vergoeding via gemeente voor kinderen onder de 18.
  • Rita Verhoeff-Jahja, GZ-psycholoog, Psychologiepraktijk Rita Verhoeff, Turfmarkt 12, 2011 CA Haarlem,info@psychologiepraktijkritaverhoeff.nl,06 23823039

Hoorn

  • Rita Verhoeff-Jahja, GZ-psycholoog, Westfriesgasthuis in Hoorn, poli kind en jeugd, Polinummer: 0229-257540, De verwijzing dient via de kinderarts te gaan.

Oosterblokker

  • Marieloes de Jonge,Psychologiepraktijk hand in hand,Oosterblokker103,1696BD,Oosterblokker,
    0614672662, Psychologiepraktijkhandinhand@gmail.com, www.marieloesdejonge.jimdo.com

Purmerend

  • Sandra Jessurun, Medisch maatschappelijk werker afdeling Kindergeneeskunde, Waterlandziekenhuis Waterlandlaan 250, 1441 RN Purmerend,0299-457270 sjessurun@wlz.nl, verwijzing via de kinderarts.

Flevoland

Almere

  • Anita Antink, gespecialiseerd kinderverpleegkundige,De Kinderkliniek,Hospitaaldreef 29, 1315 RC Almere, tel. 036-7630030,  aantink@dekinderkliniek.nl,www.dekinderkliniek.nl
  • drs Gerda de Boer-Zoet, GZ-/Kinder- en jeugdpsycholoog, Infant Mental Health specialist DeKinderGGZ, DeKinderklieniek Almere Hospitaaldreef 29, 1315 RA Almere 036-7630030 gdboer@dekinderkliniek.nl
  • Nicoline Bos, Gezondheidscentrum Waterwijk, Botplein 4, 1317 SL  Almere,
    De Kinderkliniek,Hospitaaldreef 29, 1315 RC Almere, tel. 036-5409050 of 06-26016517, www.nicolinebos.nl,
    nicoline@nicolinebos.nl
  • Martine Budding, GZ-psycholoog/orthopedagoog, medische psychologie MC Zuiderzee, Ziekenhuisweg 100 Lelystad, m.budding@mcgroep.com, 0320-271455,verwijzing via de kinderarts.

Utrecht

De Bilt

  • José Kuijsters, orthopedagoog Pedagogisch Buro Compane Utrechtseweg 320a, 3731 GD De Bilt www.burocompane.nl info@burocompane.nl 030 603 94 04 06 21 62 53 19

Utrecht

  • Lobke silverbusch, kinder- en jeugdpsycholoog St Antonius Ziekenhuis, Locatie Nieuwegein Verwijzing via de kinderarts 088-3203000 www.antoniusziekenhuis.nl

België

Antwerpen

  • Dr. Tania Mahler, Kinderarts Kindergastro-enterologie en nutritie Brialmontlei 52, B-2018 Antwerpen 00323 218 79 23 0032478 25 89 68 tania.mahler@telenet.be
  • Dr An Bael Anna.Bael@uza.be Universitair Ziekenhuis Antwerpen Wilrijkstraat 10, Edegem

Gent

  • Eline Van Hoecke, Kinderpsycholoog – coördinator Pediatrie – Medische Psychologie Kinderen en Jongeren De Pintelaan 185 – 9000 Gent eline.vanhoecke@uzgent.be www.uzgent.be 0032 (0)9 332 24 09

Wilrijk

  • An Chantrain,orthopedagoge Dienst Kinder- en Jeugdpsychiatrie ,GZA Ziekenhuizen Campus St Augustinus,Oosterveldlaan 24, 2610 Wilrijk, 0032 3 443 46 26, An.Chantrain@gza.be